Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž MH o Pohár obce Velešovice

velesovice.jpgV neděli 15.5. jsme se s našimi mladými hasiči zúčastnili soutěže, kterou pořádal sbor z našeho okrsku SDH Velešovice.

V neděli 15.5. jsme se s našimi mladými hasiči zúčastnili soutěže, kterou pořádal sbor z našeho okrsku SDH Velešovice. Po delší době se nám podařilo sestavit i družstvo starších žáků a tak jsme soutěžili s dvěma družstvy.

Velešovická soutěž byla vypsána v disciplínách požární útok a štafeta požárních dvojic.

Naši mladší žáci sice nepředvedli zrovna podařený požární útok při kterém dosáhli času 20,05s, ale i tento čas stačil na 2. místo. Ve štafetě požárních dvojic skončilo toto družstvo po pěkném výkonu také druhé.

Starší žáci si ve Velešovicích připsali první letošní body do Vyškovského Soptíka za 5. místo ve štafetě a 6. místo z požárního útoku.

Fotogalerie Velešovice