Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Milešovice 22.5.2011

soutez-milesovice-21.5.2011-ii--2-.jpg

V neděli 22.5.2011 se kolektiv mladých hasičů našeho sboru zúčastnil  soutěže v Milešovicích. Družstva se utkala v požárním útoku a ve štafetě dvojic.

Videa

 soutez-milesovice-21.5.2011-ii.jpgV neděli 22.5.2011 se kolektiv mladých hasičů našeho sboru zúčastnil soutěže v Milešovicích. Soutěž  se uskutečnila na fotbalovém hřišti za slunného a horkého dopoledne. Družstva se utkala v požárním útoku a ve štafetě dvojic.

 

 

Za náš sbor soutěžila dvě družstva, jedno mladší žáci ve složení :  Monika Doláková – koš, Sabina Poulíková - savice, Barbora Robešová a Tereza Horáčková – vedení B, Miroslav Šutera – rozdělovač, Natálie Palečková – levý proud, Lucie Šuterová – pravý proud.

Starší žáci ve složení : Adéla Kachlířová – koš, Anežka Drápalová - savice, Vojta Nešpůrek – strojník, Barbora Vojtíšková – vedení B, Tereza Kropáčková – rozdělovač, proudnice Kamila Šmídová a Sára Pospíšilová, kterou nahradil po zranění ve štafetě Miroslav Šutera z družstva mladších.                                                     

V disciplíně požární útok se mladším žákům útok vydařil a s časem 27,37 sek. obsadily  8. místo z 13 družstev. Jelikož se jednalo pro celé družstvo o vůbec první soutěžní útok je jejich umístění velkým úspěchem.

soutez-milesovice-21.5--33-.jpg

Družstvu starších žáků se útok tolik nevydařil a po  nespojení proudu C a velké časové ztrátě se podařilo útok dokončit v čase 59,95 sek. a obsadit 12. místo ze 14 družstev.

Ve štafetě dvojic starších žáků obsadilo naše družstvo (Kropáčková, Šmídová, Drápalová, Pospíšilová, Kachlířová) s výsledným časem 108,65 sek. 13.místo z celkového počtu 17 družstev.

 

Družstvu mladších žáků ( Šutera, Horáčková, Palečková, Šuterová, Doláková ) se podařilo získat nikým neočekávané fantastické 3. místo s výsledným časem 100,71 sek. z celkového počtu 12 družstev. Za toto umístění získalo družstvo první pohár pro náš vloni obnovený kolektiv mladých hasičů.                                         soutez-milesovice-21.5.2011-ii--60-.jpg

Po slavnostním vyhlášení a předání cen byly děti obou našich družstev odměněny zastávkou v cukrárně v Otnicích, kde si daly zaslouženou zmrzlinu.
 

 

Družstvo mladších žáků "Požární útok" - 8.místo

 

 

 

Družstvo mladších žáků "Štafeta dvojic" - 3.místo

 Družstvo starších žáků "Požární útok" - 12.místo

Družstvo starších žáku "Štafeta dvojic" - 13.místo