Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Pustiměř 24.5.2014

dscn1545.jpg

V sobotu 24. května 2014 jsme se zúčastnili soutěže v Pustiměři. Soutěžilo se v požárním útoku a ve štafetě požárních dvojic. Náš sbor se zúčastnil s jedním družstvem mladších žáků a jedním družstvem starších žáků.

V sobotu 24. května 2014 jsme se zúčastnili soutěže v Pustiměři. Soutěžilo se v požárním útoku a ve štafetě požárních dvojic. Náš sbor se zúčastnil s jedním družstvem mladších žáků a jedním družstvem starších žáků.

Mladším žákům se při požárním útoku nepodařilo ideálně rozvinout pravý proud a pravý terč byl sražen až v čase 21,28s. Levý terč byl sestřelen v dobrém čase 18.16 s. Celkově se umístili na 4. místě.

Štafeta požárních dvojic tentokrát našemu družstvu nevyšla podle představ a po zdržení při zapojování proudnice obsadili 3. místo. I přesto mohou být mladší žáci  s počtem bodů získaných do Vyškovského soptíka z této soutěže spokojeni.

Starším žákům se opět nedařilo spojit přívodní vedení a s časem 22,01 obsadili 8. místo. Po velmi špatném výkonu na štafetě požárních dvojic obsadili 10. místo.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Pustiměř 24.5.2014