Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Sivice 21.4.2012

sivice-21.4--3-.jpgV sobotu 21.4. se naše soutěžní družstva mladých hasičů zúčastnila první soutěže v požárním útoku v letošním roce.

V sobotu 21.4. se naše soutěžní družstva mladých hasičů zúčastnila první soutěže v požárním útoku v letošním roce. Soutěž proběhla v nedalekých Sivicích, byla zařazena do tzv. ligy okresu Brno – venkov a proto jsme ji využili jako přípravu na soutěže započítané do vyškovského Soptíka.

Soutěž o jejíž výsledku rozhodoval pro nás nezvykle součet časů z  PÚ a štafety  4x60 metrů se konala na travnatém fotbalovém hřišti a soutěžilo zde 16 družstev ml. žáků a 21 družstev st. žáků.

Mladší žáci předvedli velmi dobrý výsledek v PÚ ( 18,09 sekundy ) a na 1. místě s náskokem 1,5 sekundy nastoupili na dva soutěžní pokusy ve štafetě. Po této disciplíně ( 65,74 sekundy) skončili na výsledném 4. místě za dvěma družstvy Syrovic a družstvem Kuřimi.

Starší žáci obsadili v PÚ pěkné 5. místo ( 20,23 sekundy ), ale čas ze štafety ( 59,33 ) je odsunul na výsledné 10. místo.

 

 

PÚ ml.žáci


 

PÚ st.žáci

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Sivice 21.4.2012