Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Šošůvka 30.8.2014

dscn2631.jpgPoslední prázdninovou sobotu se družstvo našich mladších žáků zúčastnilo soutěže Blanenské ligy mladých hasičů v Šošůvce.

Poslední prázdninovou sobotu se družstvo našich mladších žáků zúčastnilo soutěže Blanenské ligy mladých hasičů v Šošůvce.

Zde se soutěžilo ve dvou disciplínách: požární útok a štafeta požárních dvojic, nesčítají se časy , ale umístění na obou disciplínách a při rovnosti bodů rozhoduje lepší umístění v PÚ. Naši mladí hasiči se v PÚ umístili na 2. místě s časem 17,84 s ( pravý terč 16,00 s ) a ve štafetě na 4. místě s časem 73,09 s. Celkově to znamenalo krásné 2. místo.

 

Po skončení soutěže navštívili žáci Pohádkový les v nedalekých Vysočanech, který připravil SDH Housko. Děti za splnění úkolů na stanovištích dostaly spoustu sladkostí a pěkně stráveným odpolednem se rozloučily s prázdninami.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Šošůvka 30.8.2014