Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Syrovice 8.9.2012

soutez-syrovice-8.9.2012--13-.jpg

Obě družstva našich žáků se zúčastnila první soutěže ligy okresu Brno venkov která se konala v Syrovicích.

Obě družstva našich žáků se zúčastnila první soutěže ligy okresu Brno venkov která se konala v Syrovicích.V soutěžích této ligy se již tradičně sčítají časy z požárního útoku a štafety 4X60 metrů.

V kategorii mladších žáků naše družstvo provedlo útok v nejrychlejším čase a i když výsledný čas štafety neodpovídal možnostem tohoto družstva obsadili první místo z osmnácti družstev i po součtu obou časů.

Starší žáci předvedli opět velmi dobrý výkon v požárním útoku,v této disciplíně měli druhý nejrychlejší čas a i když ve štafetě předvedli svůj standardní výkon  skončili po součtu časů na pěkném pátém místě z devatenácti družstev.

PÚ ml.

PÚ st.

4x60 ml

4x60 st.