Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Topolany 22.6.2014

dscn1883.jpgV neděli 22.6. 2014 se konal 3. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku O pohár starosty obce a přebor 60 m jednotlivců v Topolanech.

V neděli 22.6. 2014 se konal 3. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku O pohár starosty obce a přebor 60 m jednotlivců v Topolanech. Tato soutěž byla poslední soutěží zařazenou do ligy Vyškovský soptík.

V Topolanech se v PÚ našim mladým hasičům vůbec nedařilo. Mladším žákům se nepodařilo napojit hadici B na stroj a přesto že chybu napravili nemohli útok dokončit, protože po přidání plynu se tato hadice svlékla  a pokus byl neplatný.

Starší žáci měli útok pěkně rozběhnutý, ale po problémech na sacím koši byl útok také neplatný.

 

Pěkných výsledků jsme dosáhli v přeboru 60 m jednotlivců:

 

Monika Doláková - 2. místo

Lucie Šuterová - 4. místo

Marek Robeš -  8. místo

Miroslav Šutera - 12. místo

Jana Knichalová - 17. místo

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Topolany 22.6.2014