Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní víkend mladých hasičů 28.-29.5.2016

dscn0330.jpgO víkendu 28. - 29.5. 2016 se konaly dvě soutěže MH a to v Pustiměři a v Hlubočanech.

O víkendu 28. - 29.5. 2016 se konaly dvě soutěže MH a to v Pustiměři a v Hlubočanech.

Obou jsme se zúčastnili s družstvem v kategorii mladších žáků.

V Pustiměři se soutěžilo v požárním útoku a ve štafetě požárních dvojic. V PÚ naše mladé hasiče zbrzdili potíže s nasazením sacího koše, štafeta se také nevydařila nejlépe takže se 3.místy z obou disciplín nakonec panovala spokojenost

V Hlubočanech se požární útok vydařil a nejlepším našim letošním časem 16,74 s jsme získali 1.místo. Druhou soutěžní disciplínou byl běh na 60m s překážkami. Zde naši mladší žáci získali 2.místo zásluhou Marka Robeše a 4. místo obsadila Adéla Surovcová.

V J-60m jsme měli zástupce i ve starší kategorii kde v žácích získal 2.místo Miroslav Šutera a v žákyních 3. místo Monika Doláková a 4.místo Lucie Šuterová.

Foto Pustiměř http://hasicihosteradky.rajce.idnes.cz/PUSTIMER_2016/

Hlubočany http://hasicihosteradky.rajce.idnes.cz/HLUBOCANY_2016/

 

PÚ Pustiměř

PÚ Hlubočany

Monika

Mirek

Lucka

Marek

Adéla