Jdi na obsah Jdi na menu
 


Superfinále OPEN ligy 2013/2014 Kovalovice

p1250036.jpg

 V sobotu 8.března se konalo v Kovalovicích slavnostní vyhlášení 1. ročníku uzlové OPEN LIGY

V sobotu 8.března se konalo v Kovalovicích slavnostní vyhlášení 1. ročníku uzlové OPEN LIGY. Na toto vyhlášení bylo pozváno nejlepších 8 družstev z obou kategorií, součástí programu byly i netradiční uzlové soutěže jednotlivců, dvojic a losovaných družstev.

V jednotlivcích získali z našeho družstva Lucie Šuterová 2. místo v úvazu na proudnici, Veronika Fialová 3. místo ve vázání ploché spojky a Jakub Kvoch 4. místo ve vázání lodního uzlu.

V soutěži dvojic se na 2. místě umístily Lucie Šuterová a Barbora Robešová. V soutěži losovaných družstev získala  Lucie Šuterová  v družstvu  s dvěma členy z SDH Drnovice a jedním členem z SDH Kovalovice 1.místo.

Na závěrečném nástupu, kde byl zhodnocen letošní ročník OPEN LIGY naše družstvo mladších žáků převzalo pohár za celkové 1. místo ve své kategorii.

 

 


 

Náhledy fotografií ze složky Superfinále OPEN ligy 2013/2014 Kovalovice