Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch našich mladých hasičů na domácí soutěži

soutez-hosteradky-resov-ii-19.5.2012--8-.jpgVelkým úspěchem pro naši mládež skončila domácí soutěž, kterou pořádalo naše SDH .

Velkým úspěchem pro naši mládež skončila domácí soutěž, kterou pořádalo naše SDH. V soutěži, která se v Hostěrádkách-Rešově konala po několikaleté pauze se soutěžní družstva utkala o“ Pohár starosty obce“.

Mladší žáci, kterým na posledních dvou soutěžích Vyškovského Soptíka štěstí nepřálo, předvedli v požárním útoku vynikající výkon a k velké radosti své i početných místních diváků s přehledem zvítězili.

Tomuto družstvu se vydařila i druhá soutěžní disciplína, štafeta 4x60 metrů, kde i díky zkušenostem získaných na soutěžích okresu Brno venkov, obsadilo velmi cenné 2.místo.

Starší žáci, kteří byli na předchozích soutěžích na Vyškovsku velmi úspěšní si připsali na své konto skvělé 2.místo.

Ve štafetě bojovný výkon staršího družstva přinesl bodované 8. místo.

Zejména z důvodu, aby se před domácím publikem mohli představit všichni mladí členové našeho sboru, bylo složeno i třetí družstvo, které soutěžilo ve starší věkové kategorii, i když bylo složeno částečně i z mladších dětí.

Toto družstvo obsadilo v požárním útoku 13. a ve štafetě 14. místo.

 

Požární útok st.žáci

 

Požární útok ml.žáci

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Hostěrádky-Rešov 19.5.2012