Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězové 1. ročníku uzlové OPEN LIGY v kategorii ml. žáků – družstvo SDH Hostěrádky-Rešov

 

p2150046.jpg

Poslední soutěž letošního ročníku OPEN LIGY se uskutečnila v sobotu 15.2.2014 v Bosonohách.

Poslední soutěž letošního ročníku OPEN LIGY se uskutečnila v sobotu 15.2.2014 v Bosonohách.

V kategorii mladších žáků nastupovalo naše první družstvo ve složení Lucie Šuterová, Veronika Fialová, Barbora Robešová a Veronika Marečková ( SDH Bosonohy ) v pozici vedoucího družstva průběžné tabulky ligy. V kvalifikačním kole naše družstvo dosáhlo nejrychlejšího času. V osmifinále porazilo žáky Starého Lískovce, ve čtvrtfinále družstvo Drnovice 11. V semifinále se naši  žáci utkali s družstvem Kovalovic, které jsme také vyřadili. Do finále s družstvem Drnovice 7 naše první družstvo nastupovalo již s jistotou zisku 1. místa v celkovém hodnocení letošního ročníku OPEN LIGY. Finále se také podařilo vyhrát a družstvo získalo i 1. místo v Bosonožské soutěži.

Druhé družstvo mladších žáků Adéla Surovcová, Marek Fiala, Marek Robeš a Sophie Bellová  po  postupu z kvalifikačního kola nestačilo v osmifinále na žáky SDH Milešovice a obsadilo v této soutěži 16. místo.

Družstvo starších žáků  ve složení Miroslav Šutera, Leona Dostálová, Natálie Palečková a Adéla Peclová  po výborně zvládnuté kvalifikaci ve které obsadili vynikající čtvrté místo porazilo v osmifinále družstvo z Ivanovic. Ve čtvrtfinále naše družstvo nastoupilo proti těžkému soupeři, favoritu letošní OPEN LIGY družstvu Drnovice 2. Ani kvalitní výkon našich starších žáků nestačil na další postup. V celkové klasifikaci této soutěže jsme obsadili výborné 6. místo které je zatím našim nejlepším výsledkem v této věkové kategorii.

Letošní první ročník uzlové OPEN LIGY která se skládala ze čtyř soutěží tedy skončil pro mladé hasiče našeho sboru velmi úspěšně.

 

Mladší žáci:

   Hostěrádky-Rešov 1   ( Lucie Šuterová, Veronika Fialová, Barbora Robešová a  Jakub Kvoch)  celkově 1. místo     jednotlivé soutěže (Drnovice, Hrušovany, Kampus, Bosonohy)  1., 1., 3., 1. místa

 

   Hostěrádky-Rešov 2  ( Adéla a Denisa Surovcovi, Marek Fiala, Marek Robeš, Sophie Bellová, Adriana Vávrová a Jakub Příhoda )  celkově 10. místo    jednotlivé soutěže  19., 5., 10., 16. místa

 

   Starší žáci:

   Hostěrádky-Rešov   ( Miroslav Šutera, Leona Dostálová, Anežka Drápalová, Adéla Peclová a Natálie Palečková )   celkově 14. místo     jednotlivé soutěže  36., 7., neúčast, 6. místa

 

Podrobné výsledky o letošním i loňském ročníku OPEN LIGY a jeho jednotlivých soutěží lze najít na:  http://www.oul.estranky.cz/

 

Náhledy fotografií ze složky Uzlová OPEN LIGA - Bosonohy 15.2.2014