Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězství starších žáků v okresním kole hry Plamen

 Postup na krajské kolo!

article preview
V neděli 19. května se zúčastnilo družstvo starších žáků okresního kola hry Plamen, které je nejvýznamnější soutěží pro mladé hasiče.
Tato soutěž se skládá z podzimní části, kde se absolvují dvě disciplíny:  závod požární všestrannosti a štafeta požárních dvojic. Našim žákům se podzimní část velice vydařila a  obsadili 2. místo v ZPV a 1. místo ve štafetě.
 
Jarní část se v letošním roce konala v Pustiměři a soutěžilo zde 12 družstev v  kategorii starších žáků.
Mladí hasiči absolvovali čtyři disciplíny:  požární útok, štafetu CTIF, požární útok CTIF a štafetu 4x60 metrů.
Naši mladí hasiči obsadili 2. místo ve štafetě 4x60m a ostatní disciplíny vyhráli.
 
Celkový součet  všech umístění 8 znamenal vítězství okresního kola s velkým rozdílem před 2. místem,  které obsadili mladí hasiči z SDH Drnovice ( součet umístění 16 ) a 3. místo patřilo žákům z SDH Luleč ( součet umístění 17 ).
Toto vítězství také znamená postup na krajské kolo.