Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězství mladších žáků i ve druhé soutěži uzlové OPEN LIGY

uzlovacka-hrusovany-7.12--14-.jpg

Letošní ročník uzlové OPEN LIGY pokračoval v sobotu 7.12. v Hrušovanech u Brna.

Letošní ročník uzlové OPEN LIGY pokračoval v sobotu 7.12. v Hrušovanech u Brna.

Stejně jako v minulé soutěži jsme se zúčastnili  se třemi družstvy.

V kategorii mladších žáků první družstvo ve složení: Lucie Šuterová, Jakub Kvoch, Barbora Robešová a Veronika Fialová zopakovalo vítězství z minulé soutěže a s plným počtem bodů vede letošní tabulku OPEN LIGY. Příjemným překvapením bylo výborné 5. místo druhého družstva za které nastoupili: Adéla a Denisa Surovcovi, Adriana Vávrová a Marek Fiala.

Družstvo starších žáků ve kterém soutěžili: Miroslav Šutera, Adéla Peclová, Leona Dostálová a Anežka Drápalová tentokrát bez problému postoupilo z kvalifikace do osmifinále, kde překonalo družstvo SDH Bosonohy, ale ve čtvrtfinále podlehlo favorizovanému družstvu SDH Drnovice. Celkově toto družstvo obsadilo velmi dobré 8. místo.

V doplňkové soutěži jednotlivců obsadila Anežka Drápalová ve velmi  kvalitní konkurenci starších žáků pěkné 10. místo. V kategorii mladších žáků obsadila Veronika Fialová 9. místo. Lucie Šuterová, která se svými výkony v uzlových soutěžích řadila mezi největší favority obsadila po chybě 10. místo.

 

 Příští soutěž uzlové OPEN LIGY bude 25.1. 2014 v Brně Bohunicích.

 

Náhledy fotografií ze složky Uzlovačka Hrušovany 6.12.2013