Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězství mladších žáků v Kroužku 2.5.2015

dscn0873.jpgHned na druhý den po soutěži v Ivanovicích se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže v Kroužku

Hned na druhý den po soutěži v Ivanovicích se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže v Kroužku. V Kroužku se mladším žákům v minulých letech vůbec nedařilo, ale v letošním ročníku se na ně konečně usmálo štěstí a požární útok zdárně dokončili.
Výsledný čas 19,05 s ( levý proud 16,7s ) byl nejrychlejší a znamenal 1. místo.
Ve druhé disciplíně bez rozlišení kategorií - požární útok CTIF obsadili 6. místo.
V lize vyškovský Soptík 2014/2015 jsou zatím žáci SDH Hostěrádky - Rešov na 1. místě s počtem bodů 64 , před SDH Luleč - Piraně s počtem bodů 53 a třetí místo zatím patří SDH Kobeřice - Ohniváci s 30 body.


Více na:
http://oorm-vyskov.webnode.cz/pravidla-vyskovskeho-soptika/vysledky/

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Kroužek 2.5.2015