Jdi na obsah Jdi na menu
 


VVH mladých hasičů SDH Hostěrádky-Rešov

dscn0113.jpgDne 16.1.2016 odpoledne se na naší hasičské zbrojnici konala výroční valná hromada mladých hasičů

Dne 16.1.2016 odpoledne se na naší hasičské zbrojnici konala výroční valná hromada mladých hasičů. Na této schůzi byli přítomni starosta SDH mgr. Slavomír Bell, starosta obce pan Zdeněk Petráš, velitel JSDH pan Antonín Dolák, vedoucí kolektivu mládeže Jiří Šutera, vedoucí družstva MH Hana Šuterová, členové kolektivu mládeže a další hosté.

Všichni přítomní si zde mohli vyslechnout zprávu o činnosti mládeže v roce 2015, která byla přečtena v podvečer na výroční valné hromadě našeho SDH. Poté následovalo seznámení s plánem činnosti na letošní rok.

Mladí hasiči byly přítomnými funkcionáři seznámeni s činností našeho sboru v loňském roce a bylo jim vysloveno poděkování za jejich výsledky a celoroční činnost.

Dále bylo na programu občerstvení, promítání videí ze soutěží z předchozího roku a rozdělení cen, které naše družstva získávala za své úspěšné působení na soutěžích.

 

Náhledy fotografií ze složky VVH mladých hasičů za rok 2015