Jdi na obsah Jdi na menu
 


XIII.ročník uzlové štafety Drnovice 12.11.2016

drnovice2016.jpgV sobotu 12.11 se v Drnovicích konal XIII.ročník uzlové soutěže.

V sobotu 12.11 se v Drnovicích konal XIII.ročník uzlové soutěže.
Na tuto soutěž jsme přijeli se dvěma družstvy mladších žáků a jedním družstvem starších žáků. 
Starší žáci ve složení: Adéla Surovcová, Karolína Dočekalová, Barbora Robešová a Jonáš Polesný postoupili s časem 16,91 s do nej 16 a poté je vyřadilo družstvo Brno - Útěchov. Celkově se umístili na 13.místě z 48 soutěžních družstev.
 
Mladší žáci Hostěrádky - Rešov A ve složení: Marek Robeš, Ondra Šimek, Sophie Bellová a Adriana Vávrová se bez problémů dostali až do finále, kde se setkali s naším druhým družstvem Hostěrádky - Rešov B  ve kterém soutěžili: Denisa Surovcová, Richard Bell, Pavlína Klíčová a Michal Robeš. Postup družstva B až do finále byl naprosto neočekávaný a celkové 2.místo bylo skvělým výsledkem.1.místo družstva A z celkem 47 zúčastněných družstev bylo potěšujícím výsledkem.