Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod požární všestrannosti Hlubočany 8.10.2011

zavod-pozarni-vsestrannosti.jpgV sobotu 8.10.2011 se konal v Hlubočanech  ZPV  a štafeta dvojic.

V sobotu 8.10.2011 se konal v Hlubočanech  ZPV  a štafeta dvojic.
Soutěž začínala v ranních hodinách kategorií starších žáků. Naše družstvo se na mokré a blátivé trati nevyhnulo na stanovištích zbytečným chybám při plnění daných úkolů, nicméně v cíli obsadili solidní 11. místo. V následující štafetě dvojic obsadili 6. místo, což je dobrý výsledek pro další část okresního kola a přínos bodů do Vyškovského Soptíka.


Účast mladšího družstva zkomplikovala nemoc několika členů družstva, sestava se musela měnit těsně před odjezdem. V branném závodě naše hlídka často chybovala a obsadila 18. místo z 34 družstev. Ve štafetě dvojic dosáhlo naše družstvo sice druhého nejrychlejšího času, ale 20 trestných sekund za chybné provedení je odsunulo na 7. místo.