Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod požární všestrannosti Pístovice 2012

zpv-pistovice-2012--7-.jpgV sobotu 14. 4. se obě družstva našich mladých hasičů zúčastnila již 35. ročníku ZPV v Pístovicích.

V sobotu 14. 4. se obě družstva našich mladých hasičů zúčastnila již 35. ročníku ZPV v Pístovicích.

Mladší družstvo ve složení Natálie Palečková, Leona Dostálová, Lucie Šuterová, Barbora Robešová a Miroslav Šutera po získání trestných bodů na stanovištích PO, lano a zdravověda a sestřelení jen pěti z patnácti cílů ze vzduchovky obsadili až 16. místo z 37 startujících hlídek. Cíl umístit se v první desítce tedy nesplnili.

Starší družstvo za které soutěžili Sára Pospíšilová, Kamila Šmídová, Vojtěch Nešpůrek, Barbora Vojtíšková a Ondřej Hess si na stanovištích vedlo lépe chybovali pouze na stanovišti PO, ale při střelbě zasáhli pouze čtyři cíle. Do první desítky se také nedostali, obsadili 14. místo z 29 startujících hlídek.

 

Náhledy fotografií ze složky Závod požární všestranosti Pístovice