Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod požární všestrannosti Pístovice 2013

V sobotu 13. dubna jsme se zúčastnili ZPV v Pístovicích s jednou hlídkou mladších žáků a s jednou hlídkou starších žáků

V sobotu 13. dubna jsme se zúčastnili ZPV v Pístovicích s jednou hlídkou mladších žáků a s jednou hlídkou starších žáků. Počasí bylo pěkné, ale trasa závodu byla značně blátivá.

Za  mladší žáky nastoupili: Mirek, Lucka, Jana, Adéla a Bára. Střelba dopadla nad očekávání dobře – z 15 špalíků se podařilo sestřelit 8. Bohužel neuvázali dva uzly, 2x spadli z lana a 1 trestný bod byl i na stanovišti PO. Celkově to stačilo až na 13 místo z celkového počtu 40 hlídek.

Za starší žáky nastoupili: Sára, Terka K., Kamila, Anežka a Vojta. Na stanovišti střelby  sestřelili jen 6 špalíků a za zdravovědu dostali 7 trestných bodů. K tomu ještě 1 trestný bod na PO znamenalo 12 místo z celkového počtu 23 hlídek.