Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu(235)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 10.11.2010

1/ Starosta obce p. Jan Vosmek svolává veřejné zasedání nově zvoleného zastupitelstva obce Hostěrádky-Rešov, které se bude konat dnes 10. listopadu 2010 v zasedací místnosti OÚ . Hlavním bodem programu je zvolení nového starosty, místostarosty,  radních,finančního výboru a kontrolního výboru.

 

2/ Oblastní charita Hodonín ve spolupráci s naším OÚ vyhlašuje humanitární sbírku zdravotnického materiálu z obsahu autolékárníček, kterým končí platnost v letošním roce. Jedná se zejména o obvazový materiál a leukoplasti. Materiál bude převezen do českých vesnic v rumunském Banátu. Sbírka proběhne na OÚ od 10.11. 2010 do 16.1. 2011.

Za Vaši pomoc předem děkujeme.

 

3/ SDH Hostěrádky-Rešov svolává brigádu na sběr železného šrotu tuto sobotu 13. 11. v 9:00 hodin.

Občané mohou připravit kovový odpad před domy, s těžšími kusy brigádníci pomohou.

 

4/ Zámek Slavkov Austerlitz, Moravská banka vín,Zámecká restaurace Austerlitz a Jezdecká stáj Němčany si vás dovolují pozvat na sobotu 13. listopadu na Zámeckou Hubertovu jízdu spojenou s výstavou mladých Svatomartinských vín a Svatomartinskou husou. Slavnostní začátek Hubertovy jízdy proběhne v 11:00 hodin v zámeckém parku.

 

5/ V pátek 12. listopadu v 9:00 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství. Speciální akce tento týden:

- trampská cigára          79,- Kč/kg      

- plec                                87,- Kč/kg

- bok s kostí                   63,- Kč/kg

- bok bez kosti                71,- Kč/kg

- syrové sádlo                36,- Kč/kg

 

Prodejce se zdrží ½ hodiny.