Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu(202)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 1.9.2010

1/ Ještě tento týden probíhá sbírka na pomoc obětem povodní na Liberecku, Děčínsku, Šluknovsku a Českolipsku. Finanční příspěvky se vybírají na OÚ. Tyto budou odeslány na konto pomoc obětem povodní.

 

2/ Respono a.s. Slavkov u Brna upozorňuje občany, že do popelových nádob je zakázáno ukládat jiné druhy odpadů než ty, pro které jsou určeny. Zejména je zakázáno  dávat do sběrných nádob odpad, který má nebezpečné vlastnosti, žhavý popel, odpady samozápalné, výbušné, tekuté, silně zapáchající, hořlaviny, odpady radioaktivní, velkoobjemové  kusy, dále stavební odpad, zeminu, kamení, uhynulá zvířata a další.

 

3/ Cukrářská výrobna bude v sobotu 4. září v 11:30 hodin vykupovat jádra vlašských ořechů z loňské sklizně. Cena jader je 85,-Kč/kg.

Výkup bude probíhat u staré hasičky.

 

4/ Zámek Slavkov Austerlitz připravil na neděli 5. září pro všechny odvážné děti dobrodružnou cestu podzemím zámku. Čeká je sestup do podzemí s řadou nástrah. Pokud je úspěšně překonají, podaří se jim otevřít zámecký poklad. Vstupy do podzemí probíhají ve : 14:00, 14:45, 15:30 a 16:15 hodin.Prohlídku je lépe objednat předem na pokladně zámku nebo na telefonním čísle 544 227 548. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

5/ Drůbežárna Prace bude v sobotu 4. září v 8:45 hodin prodávat: kuřice,káčata, husokačeny, krůty, slepice stáří 1rok, dále krmenía vitamínové doplňky pro drůbež a králíky.

 

6/ V pátek 3. září přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství. Speciální akce tento týden: vepřový bok – 61,- Kč, anglická slanina 109,- Kč,brněnská klobása 89,- Kč, šunkový kabanos 79,- Kč.

 

7/ Vážení občané, dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného kulturního domu na koncert Ládi Kerndla se svým orchestrem a solistou orchestru Gustava Broma Jaromírem Hniličkou.

Koncert se koná 11. září 2010 ve 20:00 hodin. Cena vstupenky 200,- Kč, na místě 250,- Kč.