Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu (38)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 9.10.2009.

1,Společnost BETON BROŽ se sídlem v Otnicích oznamuje všem zákazníků,že             prodlužuje podzimní výprodejovou akci na výrobky se sníženou kvalitou. V nabídce jsou dlažby a okrasné tvárnice.Výprodeje budou o sobotách 10.října a 17. října v době od 8 do 12 hodin. Akce potrvají do vyprodání zásob. Bližsí infomace získáte na tel.č.544 120 621 -624.

 
2,II. Hostěradská drakiáda se uskuteční 10. října 2009 nad kulturním domem. Sraz ve 13 hodin.Pro děti s drakem zajištěno občerstvení, pro ostatní bude otevřen výčep v kulturním domě.Majitel největšího a nejhezčího draka bude odměněn.
Pro starší děti budou připraveny motokáry a závodní dráha u kulturního domu od 13 hodin, cena jedné jízdy 40,- Kč.
Hezké počasí a dobrou náladu všem přeje kulturní komise.
 
3, Pan doktor Pikolon oznamuje pacientům, že 29. a 30. října má dovolenou.
V akutních případech zastupuje Mudr. Víšková Otnice nebo Mudr. Škvír Křenovice.
 
4,Kulturní komise Hostěrádky-Rešov Vás srdečně zve na koupání v Györu dne 7. listopadu 2009.Odjezd od obecního úřadu v 5:30hod, návrat mezi 18-19.hodinou.
Vstupné si platí každý sám ve forintech.
Cena za autobus: děti do 15ti let 250,-Kč, dospělí 300,- Kč.
Přihlášky přijímá paní Nešpůrková Dana.
 
5,Firma JUKKA bude dne 15.10.2009 od 13 hod do 13.30 hod prodávat stromky k jarní výsadbě. Jedná se o jabloně, durancie, hrušně, meruňky, nektarinky,broskve, švestky, ryngle, třešně, višně, rybízy apod.
 
6, Společnost E-ON upozorňuje vlastníky a üživatele pozemků na dodržování povinností t.j. odstranění nebo ořez dřevin v ochranném pásmu el. vedení. Pokud toto neprovedou vlastníci do 15. listopadu, učiní tak pracovníci E-onu.
   
7,Obecní úřad žádá občany o provedení ořezu dřevin zasahujících na obecní komunikace, pokud tak nebude učiněno do 15. listopadu, provedou ořez pracovníci obce.