Hlášení obecního rozhlasu 11.11.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem

1/ Soukromý výkupce bude zítra v 11:20 hodin na parkovišti vykupovat jádra vlašských ořechů z letošní sklizně. Jádra musí být řádně vysušená. Cena za 1 kg je 120,- Kč.

2/ Zámek Slavkov Austrlitz Vás srdečně zve na Hubertovu jízdu spojenou s prodejní výstavou Mladých Svatomartinských vín. Akce se koná v sobotu 12.listopadu od 12:00 do 17:00 hodin v areálu slavkovského zámku.

3/ Sbírka pro Občanské sdružení Diakonie Broumov se uskuteční zítra od 8:00 do 10:00 hodin u staré hasičky. Děkujeme za Vaši pomoc.

4/ SDH provede v naší obci sběr železného šrotu v sobotu 19.11.od 9:00 hodin. Žádáme občany, kteří se chtějí zbavit nepotřebného železného šrotu, aby v sobotu do 9:00 hodin tento šrot připravili před svůj dům. Těžší věci pomůžeme vynést, větší akce hlaste předem na OÚ. Děkujeme.

5/ OÚ upozorňuje občany na vyvážení jakéhokoliv odpadu na jiná místa než k tomu určená. Případné porušení zákazu bude řešeno pokutou.

6/ Místní knihovna H-R pořádá cestovatelskou přednášku o Japonsku s Márovými, která se koná v pondělí 14.listopadu v 17:00 hodin. Přijďte, těšíme se na vás!

7/ Kulturní komise H-R připomíná účastníkům zájezdu do Göyru, že odjezd je ráno v 5:30 hodin od staré hasičky. Předpokládaný návrat v 19:00 hodin.