Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 11.2.2011

33.jpg Hlášení místního rozhlasu 11.2.2011

1/ Obecní úřad oznamuje občanům, že od zítřejšího dne se budou zapisovat stavy elektroměrů od všech dodavatelů. Kdo z občanů nebude doma, ať zanechá stav elektroměru na viditelném místě.

 2/ Místní knihovna v Hostěrádkách-Rešově pořádá zítra 12. února ve 14:30 hodin v místní knihovně literárně hudební pořad Smutná Braunová, ve kterém vás herečka Jitka Smutná a spisovatelka Petra Braunová provede knihami Kalvárie a Pozorovatelka.

Přijďte, jste všichni vítáni!

 

3/ Obecní úřad Vážany nad Litavou pořádá v neděli 13.2.2011 od 8:00 do 12:00 hodin 16. VÁŽANSKÝ JARMARK. Můžete zde zakoupit: oblečení, obuv, nádobí, knihy, proutěné zboží, sedlářské a kolářské výrobky, osivo, sadbu, hnojivo, hospodářská zvířata, suché květiny, hospodářské přebytky a další.

Občerstvení zajištěno. Na návštěvu naší akce Vás zve OÚ

Vážany nad Litavou.

 

4/ ZO Českého svazu chovatelů Vážany nad Litavou pořádá PRODEJNÍ TRHY DROBNÉHO ZVÍŘECTVA A EXOTU v neděli 13.2., 20.2.,27.2. v prostorách chovatelského zařízení ve Vážanech nad Litavou od 7:30 do 12:00 hodin.

Na trhy je možno dodávat všechny druhy domácích zvířat chovných i jatečných, která nemusí být čistokrevná, tetovaná, kroužkovaná a mohou je dodávat všichni občané. Dále bude otevřena tržnice, kde je možné prodávat zemědělské produkty a výrobky, Příjem věcí je vždy v sobotu od 16:00 do 18:00 hodin, nebo v neděli v průběhu burzy. Výdej neprodaných věcí je v neděli 27.2. od 10:00 do 12:00 hodin.

 

5/ V obci se našly klíče, k vyzvednutí jsou na OÚ.