Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 11.3.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem 11.3.2011

 

1/ OÚ oznamuje občanům, že kontejner na nebezpečný odpad a elektrozařízení bude přistaven v sobotu 12.3. od 8:00 do 8:30 hod. Ve stejný den bude přistaven kontejner na velkoobjemový odpad od 8:00  hodin do naplnění.

 

2/ Pan dr. Pikolon oznamuje, že od 24.3. do 29.3. má dovolenou. Akutní případy ošetří dr. Škvír Křenovice, nebo dr. Víšková Otnice.

 

3/ TJ Sokol Hostěrádky-Rešov pořádá v sobotu 12. března výroční členskou schůzi v místním pohostinství v 16:00 hodin. Srdečně zve výbor TJ.

 

4/ OÚ Šaratice oznamuje, že v týdnu od 14. do 18. března 2011 se v kanceláři OÚ nebude pro veřejnost úřadovat z důvodu dovolené.

 

5/ Beton Brož Otnice zahajuje sezonní výprodej betonových výrobků se sníženou kvalitou za minimální ceny. V nabídce jsou například plošné dlažby, obrubníky, zámkové a skladebné dlažby. Výprodeje budou probíhat každou sobotu počínaje dnem 12. března v době od 8:00 do 11:00 hodin. Akce potrvají do vyprodání zásob. Bližší informace získáte v pracovní dny na tel. č. 544 120 621 – 624.

 

6/ Kulturní komise Hostěrádky-Rešov Vás srdečně zve na koupání v Györu dne 27. března. Odjezd od OÚ v 5:30 hodin, návrat mezi 18:00 až 19:00 hodin.Vstupné si platí každý sám na místě ve forintech.Cena za autobus: děti do 15-ti let 250,- Kč, dospělí 300,- Kč.

Přihlášky přijímá p. Nešpůrková Dana.

 

7/ Vážení občané, v letošním roce probíhá sčítání lidu, domů a bytů Českého statistického úřadu. Od 7. března probíhá roznáška sčítacích formulářů  a to až do 25. března včetně pokynů Českého statistického úřadu. Celý proces sčítání zajišťuje Česká pošta a její pracovníci. Pro naši obec je sčítacím komisařem určena paní Anna Drápalová.

Tato pracovnice Vám v termínu, doručí nebo již doručila do Vašich schránek sčítací formuláře a vysvětlí v případě nejasností veškeré pokyny pro jejich vyplnění. Bližší informace jsou uveřejněny na našich webových stránkách, úřední vývěsce a na OÚ.