Hlášení obecního rozhlasu(130)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 12.4.2010.

1/ ČZS Hostěrádky-Rešov Vás zve na tradiční besedu „ O víně – při víně“, která se bude konat 16. dubna 2010 v 19:30 hodin v kulturním domě.
Pohoštění zajištěno, k tanci a poslechu hudba.

2/ Vážení občané,
dovolujeme si Vám připomenout výzvu k pozvání rodáků naší obce ve věku nad 60 let na „I. setkání rodáků“.
Setkání se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 od 13:00 hodin v zasedací místnosti hasičské zbrojnice.
Upřesňujeme, že setkání rodáků bude za účasti občanů, kteří se narodili a žijí v Hostěrádkách-Rešově, rovněž ve věku nad 60 let.
Žádáme dále naše spoluobčany, kteří rodáky na setkání pozvou, aby laskavě sdělili jména účastníků na Obecním úřadě H-R.
Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společné setkání.
                                                           Za pořádající OÚ, SDH, Kulturní komise

3/ Pan Miklík z Ořechova bude zítra 13. dubna ve 14:00 hodin prodávat
všechny druhy ovocných stromků, růže a keře.
Dále nabízí kuřice všech barev za 150,- Kč a krmivo.

4/ Pan Veselý z Pohořelic bude ve čtvrtek 15.dubna od 8:45 do 9:00 hodin prodávat živé ryby.
Dále nabízí vejce – cena dle velikosti.

5/ OÚ upozorňuje občany, kteří ještě nezaplatili poplatky za popelnice a za psy, aby tak učinili do 20. dubna 2010.