Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 15.6.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem.

1/ Ve čtvrtek 16.6.2011 má proběhnout stávka veřejné dopravy. JMK a společnost Kordis sdělují občanům, že regionální autobusové linky budou v běžném provozu, tj. autobusy linek č.611,630 a 621, které projíždějí naší obcí, budou jezdit dle jízdního řádu bez jakéhokoliv omezení. Ke stávce se ovšem připojili České dráhy a Dopravní podnik Města Brna.JMK však zajistil alespoň minimální náhradní autobusovou dopravu za stávkující spoje.

Našich občanů se týká především náhradní spoj za vlaky S2, na trati Brno-Sokolnice-Křenovice h.n. a zpět. Náhradní autobusy za tento vlakový spoj budou označeny S2, trasa E a F, jejich stanoviště je v Brně u hl. nádraží – trolejbusová smyčka.

Doporučujeme však občanům sledovat aktuální situaci v médiích a na www.idsjmk.cz.

 

2/ CRAX Ivanovice bude v pátek 17. června v době od 15:00 do 15:20 hodin před starou hasičkou prodávat:kuřice – 150,-Kč, krůty – 280,-Kč, roční slepice – 60,-Kč a krmné směsi.

 

3/ V pátek 17. června v 9:00 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství.

 

4/ V sobotu 18.června ve 20:30 hodin se uskuteční v zámecké zahradě ve Slavkově u Brna koncertní představení muzikálu Bídníci v podání Městského divadla Brno.Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně zámku Slavkov u Brna.

Cena vstupenky je 300,- Kč.