Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 16.2.2011

33.jpg  Hlášení místního rozhlasu 16.2.2011

 

1/Vážení občané,

obecní úřad ve spolupráci se SDH Hostěrádky-Rešov pořádá v sobotu 19. února  od 10:00 hodin Vepřovo-zvěřinové hody. Mimo zabijačkových jitrnic, jelit ,černé polévky a dalších specialit můžete letos ochutnat vepřové steaky  a dančí guláš. Ve výčepu na Vás čeká občerstvení tekuté, jako např. svařák, pivo, čaj a dobré domácí buchty. K tomu všemu bude hrát hudba, tak neváhejte a přijďte ochutnat!

Srdečně zvou pracovníci OÚ a hasiči.

 

2/ Policie ČR upozorňuje občany na zvýšený počet vloupání v našem okolí. V poslední době se jedná o krádeže zahradní techniky, elektrických kabelů a nářadí. Zajistěte si dobře nejen svoje domy, ale i stodoly, hospodářská stavení a podobně.

 

3/ V pátek 18. února v 9:00 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství. Speciální akce tento týden:

 

Kuřecí prsa                   101,- Kč/kg

Vepřové mleté maso    69,- Kč/kg

Bok s kostí                     59,- Kč/kg

Uzené maso                 125,- Kč/kg

Zavináč 230g                   20,- Kč/ks

Kořeněná očka 150g        20,- Kč/ks