Hlášení obecního rozhlasu 16.9.2011

33.jpgHlášení místním rozhlasem

1/ Hasičská společnost Červinka Hodějice a SDH Hostěrádky-Rešov pořádají Hasičskou slavnost Hodějice 2011 aneb Přátelské setkání pozvaných hasičských funkcionářů a hostů a I.ročník soutěže o nejlepší hasičský prapor v sobotu 17. září od 10:00 hodin v Hodějicích.
Na slavnosti uvidíte:

• slavnostní průvod hasičských praporů, hostů, hasičů a historické hasičské techniky po vesnici
  • zahájení slavnosti, přehlídka hasičských praporů
  • vystoupení taneční skupiny Stars ze Slavkova u Brna
  • zahájení I.ročníku o nejlepší hasičský prapor, vyhlášení výsledků,předání cen
  • ukázky hašení historickou technikou, vystoupení mladých hasičů z Hostěrádek-Rešova, ukázka hašení vrtulníkem

Všichni jste srdečně zváni.

Sraz našich účastníků je v sobotu v 7:45 hodin na místní hasičce.

2/TJ Sokol H-R zve všechny příznivce na mistrovské utkání Divize mužů.
Utkání se uskuteční v neděli 18. září v 11:00 hodin na domácím hřišti, kde přivítá Kuřim „C“.

3/ Zámek Slavkov – Austerlitz si Vás dovoluje pozvat na tradiční „Václavský jarmark“, který se koná v sobotu 17. září od 8:00 do 17:00 hodin ve slavkovském zámeckém parku. Vstup volný.

4/ Crax Ivanovice bude v sobotu 17. září v době od 15:00 do 15:20 hodin před starou hasičkou prodávat kuřice 150,-Kč/ks, roční slepice 60,-Kč/ks a chovné kohouty 150,-Kč/ks.