Hlášení obecního rozhlasu(121)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 19.3.2010.

1/ Prodejna ŽELEZODUM v Újezdě u Brna zahájila prodej ovocných stromků,např.jabloně,hrušky,meruňky,broskve,nektarinky,švestky,třešně,angrešt a jiné.
Dále nabízíme široký sortiment zahradních hnojiv, postřiků, semen a substrátů v různých baleních.

2/ Kulturní komise H-R oznamuje, že zájezd do Györu se uskuteční tuto sobotu 20. března. Odjezd z parkoviště je v 5:30 hodin.

3/ Vážení občané,
dovolujeme si Vám připomenout výzvu k pozvání rodáků naší obce ve věku nad 60 let na „I. SETKÁNÍ RODÁKU“.
Setkání se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 od 13:00 hodin v zasedací místnosti hasičské zbrojnice.
Upřesňujeme, že setkání rodáků bude za účasti občanů, kteří se narodili a žijí v Hostěrádkách-Rešově, rovněž ve věku nad 60 let.
Žádáme dále naše spoluobčany, kteří rodáky na setkání pozvou, aby laskavě sdělili jména účastníků na Obecním úřadě H-R.
Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společné setkání.
                                                           Za pořádající OÚ, Kulturní komise a SDH.

4/ Výbor TJ Sokol Hostěrádky-Rešov oznamuje všem členům, že zítra 20. března 2010 v 16:00 hodin se v místním pohostinství koná výroční členská schůze.

Všechny členy srdečně zve výbor TJ