Hlášení obecního rozhlasu(133)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 19.4.2010.

1/ Vážení občané,
dovolujeme si Vám připomenout výzvu k pozvání rodáků naší obce ve věku nad 60 let na „I. setkání rodáků“.
Setkání se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 od 13:00 hodin v zasedací místnosti hasičské zbrojnice.
Upřesňujeme, že setkání rodáků bude za účasti občanů, kteří se narodili a žijí v Hostěrádkách-Rešově, rovněž ve věku nad 60 let.
Žádáme dále naše spoluobčany, kteří rodáky na setkání pozvou, aby laskavě sdělili jména účastníků na Obecním úřadě H-R.
Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společné setkání.
                                                           Za pořádající OÚ, SDH, Kulturní komise

2/ MUdr. Anna Víšková oznamuje pacientům, že ve čtvrtek 22. dubna neordinuje. Akutní případy ošetří MUdr. Šultes v dopoledních hodinách.

3/ Kulturní komise H-R Vás srdečně zve na zájezd za nákupy do
POLSKÉHO TĚŠÍNA dne 19. května 2010. Odjezd ve 4:00 hodiny od OÚ. Cena zájezdu 250,- Kč.
Zájemci se mohou přihlásit u p.Bukáčkové osobně nebo na tel.č. 728 822 967.

4/ Vinaři v Újezdě u Brna zvou milovníky dobrého vína na tradiční
VÝSTAVU VÍN s ochutnávkou a to v sobotu 24. dubna do reprezentační sportovní haly při Základní škole. Zahájení je ve 13 hodin.

5/ V neděli 2. května 2010 ve 13:30 hodin se konají BRNĚNSKÉ DOSTIHY na závodišti Brno-Dvorska. Vstupné 50,- Kč