Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 23.5.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem.

 

1/ Pošta Šaratice oznamuje, že zítra dopoledne je otevřeno pouze do 10:45 hodin. Odpoledne běžný provoz.

 

2/ Dr.Hanousek oznamuje, že 31.5.2011 po 10. hodině proběhne očkování králíků a prasat. Zájemci o očkování se přihlásí na OÚ.

 

3/ Zítra v 16:30 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství. Nabízí základní sortiment vepřového, hovězího a kuřecího masa, široký sortiment domácích uzenin a jiných masných výrobků. K prodeji budou připraveny čerstvé, ještě teplé uzeniny.

 

4/ V sobotu 28. května se koná 16. ročník sportovní akce „Bošovická šlapka“. Start v 6:30 hodin na Hájku v Bošovicích. Občerstvení zajištěno.

 

5/ Ve čtvrtek 26.května v 17:00 hodin v Rubensově sále slavkovského zámku se uskuteční dlouho připravovaná a očekávaná beseda se spisovatelkou Simonou Monyovou. Vstup na besedu je volný, jste srdečně zváni.

 

6/ Vodovody a kanalizace Vyškov žádají občany, aby šetřili vodou z jejich vodovodu, zejména nenapouštět bazény a neprovádět zálivky. Nerespektování tohoto zákazu by mohlo vést ke kolapsu systému zásobování vodou.