Hlášení obecního rozhlasu 25.5.2011

33.jpg Hlášení místního rozhlasu

1/ Dr.Hanousek oznamuje, že 31.5.2011 po 10. hodině proběhne očkování králíků a prasat. Zájemci o očkování se přihlásí na OÚ.

2/ Vodovody a kanalizace Vyškov žádají občany, aby šetřili vodou z jejich vodovodu, zejména nenapouštět bazény a neprovádět zálivky. Nerespektování tohoto zákazu by mohlo vést ke kolapsu systému zásobování vodou.

3/ OÚ oznamuje občanům, že kontejner na domovní odpad bude přistaven v sobotu 28.5. od 8:00 hodin do naplnění.

4/ Kynologický klub Hostěrádky-Rešov oznamuje, že Dětský den na kynologickém cvičišti bude v pátek 3.6. od 15:30 hodin

5/SDH Hostěrádky-Rešov Vás srdečně zve na 19. ročník soutěže hasičských družstev v požárním útoku o pohár starosty obce v sobotu

28.5. ve 12 hodin na cvičišti SDH u rybníka. Zahájení soutěže ve 13:00 hodin. Občerstvení zajištěno- uzeniny z udírny, steaky, teplé a studené nápoje. Pro zájemce brožury k 90-ti letům SDH.

6/ V pátek v 9:00 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství.