Hlášení obecního rozhlasu(200)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 27.8.2010.

1/ Obecní úřad oznamuje občanům, že kulturní dům je z důvodurekonstrukce do odvolání zcela uzavřen.

2/TJ Sokol Hostěrádky-Rešov pořádá v neděli od 10:00 hodin       turnaj házené za účasti družstev Hostěrádek-A, Hostěrádek – veteráni, SokolBrno, Uherské Hradiště.

Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou házenkáři.

3/ V neděli 29. srpna  od 17:00 hodin se uskuteční v sále OÚ Šaratice vystoupení kouzelníka KATONA. Vystoupí i jeho malá cvičená zvířátka.

Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

4/ Vedoucí školní jídelny Základní školy Šaratice oznamuje, že strava na měsíc září se bude platit od 30.srpna vždy od 8:00 do 12:00 hodin.

5/ Ředitelka Mateřské školy Hostěrádky-Rešov zve rodiče na informativní schůzku, která se koná v pondělí 30. srpna v 16:30 hodin v budově mateřské školy.

6/Obecní úřad oznamuje občanům, že kontejner na velkoobjemový domovní odpad bude přistaven zítra od 8:00 hodin do naplnění.