Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 28.10.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem

 

1/ Kontejner na velkoobjemový odpad bude přistaven v sobotu 29.10. od 8:00 hodin do naplnění.

 

2/ TJ Sokol Hostěrádky-Rešov zve všechny příznivce házené na mistrovské utkání Divize mužů. Utkání se uskuteční v neděli 30.10. v 11:00hodin na domácím hřišti, kde přivítáme Sokol Velké Meziříčí „B“.

 

3/ V úterý 1.listopadu v 17:00 hodin se koná v Kulturním domě v Hostěrádkách-Rešově přednáška významného a úspěšného českého astrologa a léčitele p.Emila Václava Havelky.Po přednášce budete mít možnost se s p.Havelkou poradit o Vašem zdravotním stavu. Vstupné zdarma. Všichni jste srdečně zváni!

 

4/ Oznamujeme občanům, že ve středu 2.11. bude mše svatá za zemřelé v chrámu Páně sv.Mikuláše v Šaraticích v 18:00 hodin. Po mši svaté v 19:00 hodin půjde průvod na hřbitov, kde se bude konat dušičková pobožnost k památce zesnulých.