Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu(201)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 30.8.2010

1/ Ještě tento týden probíhá sbírka na pomoc obětem povodní na Liberecku, Děčínsku, Šluknovsku a Českolipsku. Finanční příspěvky se vybírají na OÚ. Tyto budou odeslány na konto pomoc obětem povodní.

 

2/ Respono a.s. Slavkov u Brna upozorňuje občany, že do popelových nádob je zakázáno ukládat jiné druhy odpadů než ty, pro které jsou určeny. Zejména je zakázáno  dávat do sběrných nádob odpad, který má nebezpečné vlastnosti, žhavý popel, odpady samozápalné, výbušné, tekuté, silně zapáchající, hořlaviny, odpady radioaktivní, velkoobjemové  kusy, dále stavební odpad, zeminu, kamení, uhynulá zvířata a další.

 

3/ Ředitelka Mateřské školy Hostěrádky-Rešov zve rodiče na informativní schůzku, která se koná v pondělí 30. srpna 2010 v 16:30 hodin v budově mateřské školy