Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního rozhlasu 8.6.2011

33.jpg  Hlášení místním rozhlasem

1/ Místní knihovna v Hostěrádkách-Rešově pořádá 9.června 2011 v 17 hodin besedu na téma „Rakovina a životní styl trochu jinak“ – beseda o našich životech, vztazích,myšlenkách,postojích,emocích, nemocích a jejich souvislostech s p. Monikou Dostálovou, terapeutkou a autorkou knihy Rakovina a já, aneb od nemoci k moci. Knihu si budete moci na místě zakoupit- cena v knihkupectví je 189,- Kč.

 

2/ V pátek 10. června  v 9:00 hodin přijede do naší obce Pepíčkovo uzenářství.

 

3/ Ředitelka MŠ v Hostěrádkách-Rešově žádá rodiče, kteří byli s dětmi u zápisu, aby si převzali v pátek 10. června během dne do 16:00 hodin proti podpisu „Rozhodnutí o přijetí dítěte“.

Kdo z rodičů nebude moci, dohodne si s ředitelkou školy jiný termín.