Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního úřadu(227)

ObrazekHlášení místního rozhlasu 1.11.2010

1/ Oznamujeme občanům, že v pondělí 1. listopadu bude mše svatá za zemřelé v chrámu Páně sv. Mikuláše v Šaraticích v 18:00 hodin. Po mši svaté v 19:00 hodin půjde průvod na hřbitov, kde se bude konat dušičková pobožnost k památce zesnulých.

 

2/ Místní knihovna v Hostěrádkách-Rešově pořádá ve čtvrtek 4. listopadu v 17:00 hodin besedu s paní Kamilou Moučkovou a s paní Petrou Braunovou. Přijďte do knihovny na čaj nebo kávu o páté zažít příjemné odpoledne v milé společnosti.

 

3/ Cukrářská výrobna bude v sobotu 6. listopadu ve 12:00 hodin vykupovat jádra vlašských ořechů z letošní a loňské sklizně. Cena za 1kg je 100,- Kč. Jádra z letošní sklizně musí být řádně vysušena.

 

4/ Český zahrádkářský svaz Hostěrádky-Rešov oznamuje občanům, že moštování bylo ukončeno.