Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlášení obecního úřadu

ObrazekHlášení místního rozhlasu 25.10.2010

1/MUDr. Pikolon oznamuje, že nebude ordinovat ve dnech 26. – 29.října včetně. Akutní případy ošetří dr. Víšková Otnice nebo dr. Škvír Křenovice.

 

2/ OÚ Šaratice oznamuje, že od 27.10. do 29.10. včetně neúřaduje.

 

3/ Květinářství Hany Zvěřinové v Újezdě u Brna oznamuje zahájení prodeje dušičkových vazeb. Nabízí velký výběr lesních kytic a košů, šiškových a mechových věnců, umělých květin, hřbitovních svíček s 10-ti% slevou a mnoho dalšího. Nabízí dovoz zdarma.

 

4/ Drůbežárna Prace bude v úterý 26.10. v 8:45 hodin prodávat: kuřice, kohouty, slepice stáří 1 rok, přepravky na drůbež, krmení a vitamínové doplňky pro drůbež a králíky.

 

5/ Žádáme rybáře o vrácení rybářských lístků za rok 2010 na OÚ.

 

6/ Oznamujeme občanům, kteří si objednali kytice na dušičky,že budou přivezeny ke hřbitovu 28. října v 16:00 hodin.

 

7/ Kulturní komise při obci H-R připomíná všem účastníkům zájezdu do Vídně. Odjezd autobusu je v úterý 26.10. v 7:00 hodin od OÚ. Jak je uvedeno na pozvánce  je třeba, aby účastníci měli s sebou občanský průkaz nebo pas a průkaz pojištěnce. Těšíme se na Vaši účast a dochvilnost.