SDH Hostěrádky-Rešov Vás srdečně zve na tradiční ostatky.

Začneme v sobotu 18.2. v 9.30 hod průvodem, na který srdečně zveme všechny děti i dospělé. Masky na sebe (případně máme na hasičce), dobrou náladu sebou, všechno ostatní zajištěno. Sraz masek v 9.00 hod na hasičce. Po ukončení průvodu pro všechny účastníky občerstvení na hasičské zbrojnici.

V sobotu 25.2.2023  zveme všechny příznivce dobré muziky a zábavy na tradiční ostatkovou zábavu. Začátek ve 20:00 hod, k tanci a poslech zahraje skupina MAGMA.

SDH Hostěrádky-Rešov Vás srdečně zve na tradiční ostatky.

Začneme v sobotu 18.2. v 9.30 hod průvodem, na který srdečně zveme všechny děti i dospělé. Masky na sebe (případně máme na hasičce), dobrou náladu sebou, všechno ostatní zajištěno. Sraz masek v 9.00 hod na hasičce. Po ukončení průvodu pro všechny účastníky občerstvení na hasičské zbrojnici.

V sobotu 25.2.2023  zveme všechny příznivce dobré muziky a zábavy na tradiční ostatkovou zábavu. Začátek ve 20:00 hod, k tanci a poslech zahraje skupina MAGMA.