Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž mladých hasičů

soutez-milesovice-21.5.2011-ii.jpgV sobotu 19.5.2012 od 9.00hod se u hasičky a na kynologickém areálu uskuteční soutěž mladých hasičů "O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov".

Soutěžit se bude v disciplíně "Požární útok" (vedle hasičky) a "Štafeta 4x60m" na kynologickém areálu. Náš sbor budou zastupovat dvě soutěžní družstva. Jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších žáku. Přijďte podpořit naše nadějné mladé hasiče.

Srdečně zvou hasiči Hostěrádky-Rešov.

soutez-milesovice-21.5.2011-ii.jpgV sobotu 19.5.2012 od 9.00hod se u hasičky a na kynologickém areálů uskuteční soutěž mladých hasičů "O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov".

Soutěžit se bude v disciplíně "Požární útok" (vedle hasičky) a "Štafeta 4x60m" na kynologickém areálu. Náš sbor budou zastupovat dvě soutěžní družstva. Jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších žáku. Přijďte podpořit naše nadějné mladé hasiče.

Srdečně zvou hasiči Hostěrádky-Rešov.