Veřejná výzva

Vážení spoluobčané, v souvislosti s připravovanou publikací k výročí 90.-ti let založení Sboru dobrovolných hasičů v naší obci, které proběhne v příštím roce, si vás dovolujeme požádat o zapůjčení zejména dobových historických fotografií z činnosti SDH v naší obci a jeho členů, případně i jiných materiálů. Poskytnuté fotografie budou naskenovány, ostatní materiály ofoceny a obratem bez jakéhokoliv poškození vráceny!

V publikaci bude uveden ten, kdo fotografie či materiál poskytl. Každý, kdo poskytne fotografii nebo jiný materiál pro tuto publikaci, ji následně obdrží zdarma. Pro všechny ostatní zájemce bude zabezpečen prodej za výrobní náklady. Vzhledem k tomu, aby publikace byla vyrobena do konce roku, je třeba veškerý materiál a fotografie shromáždit nejpozději do konce  ledna 2011. Kontaktní osoby pro přebírání fotografií – Slavomír Bell, starosta SDH a Pavel Paleček, hospodář SDH.

Děkujeme za spolupráci a pomoc při výrobě publikace, která bude dokumentovat nezanedbatelný kus historie naší obce!