Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povodeň na Blanensku - prověřovací cvičení ve zvláštním stupni poplachu

10.6.2009 11:08 - technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů - I. stupeň - vozy:6

Povodeň na Blanensku - prověřovací cvičení ve zvláštním stupni poplachu

10.6.2009 11:08 - technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů - I. stupeň - vozy:6

Podtyp: ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ

Jednotky: HZS Slavkov, SDH Křenovice, SDH Hostěrádky - Rešov, SDH Lovčičky, SDH Otnice, SDH Šaratice

Naše jednotka byla povolána na seřadiště HZS Slavkov z důvodu mimořádné události - povodně na Blanensku. Jednalo se o prověřovací cvičení HSZ JmK - prověření akceschopnosti jednotek z hasebního obvodu Slavkov u Brna v případě mimořádné události. Byla provedena krátká prověrka vybavení vozidel a znalostí hasičů, následovalo proškolení přítomných z krizového řízení a ochrany obyvatelstva. Počet zasahujících členů jednotky – 5, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148