Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár - Hostěrádky-Rešov

Obrazek11. duben 2010, 11:10 - Požár - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA – I. Stupeň – vozy 4

Požár – Hostěrádky - Rešov

11. duben 2010, 11:10 - Požár - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA – I. Stupeň – vozy 4

Hostěrádky – Rešov u velkého mostu za novýma bytovkama

 

Podtyp: LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA

Popis: Požár suché trávy podél železniční tratě, beze škody, HZS JmK PS Slavkov, JSDH Hostěrádky-Rešov

Jednotky: SDH Hostěrádky - Rešov, HZS Slavkov

Jednalo se o požár suché trávy a křoví na železničním náspu mezi Hostěrádkami a Zbýšovem na 20 km, na ploše cca 180 m2. Byl proveden 1 proud C z vozidla CAS 32 Tatra 148 a použity jednoduché hasební prostředky.Vozidlo HZS Slavkov bylo ponecháno v záloze na místě. Požár byl rychle zlikvidován, poté byla jednotka odvolána na základnu. Počet zasahujících členů jednotky – 12, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148

 

Náhledy fotografií ze složky Požár suché trávy - Hostěrádky-Rešov