Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár odpadu II. – Újezd u Brna 14.11.2018

Jednotka vyjela k požáru odpadu do Újezdu u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že hoří jiná hromada štěpky než před 14 dny, na ploše asi 10 x 15m.

14. listopad 2018, 09:25 – Požár odpadu – doutnající štěpka, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 6 – jednotky 4.

Podtyp:  ODPAD, OSTATNÍ

Popis:  Požár štěpky v areálu zemědělského družstva

Jednotky: PS Židlochovice, PS Slavkov, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna

 Obec:  Újezd u Brna              

 

Jednotka vyjela k požáru odpadu do Újezdu u Brna. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že hoří jiná hromada štěpky než před 14 dny, na ploše asi 10 x 15m.

Na místě spolupráce se zasahující domácí jednotkou a PS Slavkov. Doutnající hromada štěpky postupně rozhrnována a prolévána vodou.  Z CAS 32 zřízeno vedení „B“ pro doplňování CAS Újezd u Brna a PS Židlochovice. Kyvadlová doprava vody od místního hydrantu, lokalizace požáru v 11.53 h a likvidace požáru ve 12:20 h, poté odeslána jednotka Velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 4. Použita technika Fiat Ducato – 0:30 mth a 18 km a CAS 32 - T 815 – 2:00 mth a 14 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.