Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár stolařské dílny – Újezd u Brna 18.11.2023

Jednotka vyjela na požár stolařské dílny do Újezdu u Brna, na místo události se dostavila jako první

article preview

18. listopad 2023, 12:58 – požár stolařská dílna, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 9 – jednotky 5.

Podtyp:  POŽÁR NÍZKÉ BUDOVY

Popis:  Požár dřevěné dílny

Jednotky: PS Židlochovice, JSDH Hostěrádky – Rešov, JSDH Újezd u Brna, JSDH Sokolnice, KŘ HZS Jmk

 Obec: Újezd u Brna

 Ulice:         Na Zámečku

 

Jednotka vyjela na požár stolařské dílny do Újezdu u Brna, na místo události se dostavila jako první. Jednalo se o požár dřevěné obvodové stěny v blízkosti kamen a v prostoru nad kamny.

Po příjezdu na místo zásahu proveden průzkum, z CAS 32 vytvořeno dopravní vedení "B" a za rozdělovačem jeden proud "C", kterým dva členové jednotky hasili požár.  Další členové jednotky postupně rozebírali dřevěnou konstrukci stropu a obvodové stěny. Po uhašení požáru, prolévání dřevěné konstrukce. Žhavý popel z kamen vybrán a prolitý vodou, lokalizace 13:30h a likvidace požáru v 13:36h Po ukončení zásahu jednotka odeslána VZ na základnu,

Počet zasahujících členů jednotky – 8. CAS 32/9000/0-S3R celkově ujeto 8 km a 1 mth, VEA Toyota Rav 4 ( 7T4 0846 ) ujeto 8 km, a 1 mth. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.