Požár garáže – Hrušky 17. 3. 2018

Jednotka vyjela k požáru garáže do Hrušek. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že se jedná o požár garáže a přilehlých prostor.

Jednotka vyjela k požáru garáže do Hrušek. Po příjezdu na místo zásahu zjištěno, že se jedná o požár garáže a přilehlých prostor.

Na žádost velitele zásahu bylo vytvořeno útočné vedení "C", na kterém zasahovali 2 členové jednotky v dýchací technice, další 2 připraveni na střídání. Provedeno ochlazování bočního vstupu do garáže a průzkum přilehlých místností ke garáži, zda se požár nerozšiřuje. Přirozené odvětrání objektu, lokalizace 15:00 a likvidace požáru v 16:10.  Po příjezdu vyšetřovatele požárů, byla jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 9. Použita technika  - CAS 32 - T 815 – 1,5  mh a 10 km, Fiat – Ducato – 1 mh a 10 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.