Požár kamionu – Sokolnice rozvodna

pozar-kamionu-sokolnice-19.6.2012.jpg Jednotka vyjela k požáru kamionu. Jednalo se o požár kola a plachty na návěsu.

19. červen 2012, 05:01 – požár dopravní prostředky – II. Stupeň – vozy 10

Podtyp: DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Popis: Jednotky vyjely k požáru kamionu. Jedná se o požár kola a plachty na návěsu. Lokalizace. Ochlazování návěsu. Likvidace. Návěs byl ochlazen. Odjezd jednotek.

Jednotky: PS Lidická, PS Líšeň, PS Židlochovice, SDH Sokolnice, SDH Šlapanice, SDH Újezd u Brna, SDH Žatčany, SDH Hostěrádky - Rešov

Obec: Sokolnice

Po vyhlášení poplachu operačním důstojníkem vyjela naše jednotka s vozidly Volkswagen Transportér - 4 členové  a  CAS 32 – Tatra 148 - 3 členové jednotky, k nahlášené události – požáru návěsu kamionu do obce Sokolnice.

Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu, což znamená, že se jedná o událost většího rozsahu. V Sokolnicích v blízkosti benzinové pumpy hořel návěs kamionu, který se zřejmě vznítil od pneumatiky.

Naše jednotka se na místo zásahu dostavila s oběma zásahovými vozy. Dle pokynu velitele zásahu jsme tvořili zálohu, pro případ nedostatku vody. Po likvidaci požáru byla jednotka odeslána na základnu. Počet zasahujících členů jednotky – 7, vozidla Volkswagen Transporter, CAS 32 – Tatra 148

Náhledy fotografií ze složky Požár kamionu-Sokolnice 19.6.2012