Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár kombajnu - Hrušky 30.7. 2016

30.července 2016 vyjela jednotka k požáru kombajnu na pole mezi Šaraticemi a Hruškami.

30. červenec 2016, 21:35 - požár kombajnu, mezi obcemi Hrušky a Šaratice  - I. Stupeň – vozy 6 – jednotky 5.

Podtyp:  POŽAR – DOPRAVNÍ  PROSTŘEDKY

Popis:  Požár kombajnu - dým z vnitřní části.

Jednotky:  PS Slavkov, PS Vyškov,  SDH Hrušky, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Křenovice, SDH Šaratice 

 Obec:  Hrušky

 

Jednotka vyjela k požáru kombajnu na pole mezi Šaraticemi a Hruškami. Po několikaminutovém hledání v určeném prostoru se naše jednotka dostavila na místo záshu jako první a  zasahovala jako jedinná. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o zahoření prachu a nečistot ve vnitřní části kombajnu.

Z CAS 9000/0  S3R – T815 byl nasazen jeden C proud na ochlazování kombajnu, dale bylo  instalováno osvětlení na místě požáru. Po lokalizaci a likvidaci požáru ve 22:29 hod  byla jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu. 

Počet zasahujících členů jednotky – 10. Použita technika - VW-Transporter – 1mh a 14 km, CAS 32 - T 815 – 1 mh a 14 km, Fiat – Ducato – 14 km . Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.