Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár osobního automobilu – Újezd u Brna 28.11.2018

Jednotka vyjela k požáru auta do Újezdu u Brna.

28. listopad 2018, 15:49 – požár osobního vozu, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 6 – jednotky 5.

Podtyp:  POŽÁR NÍZKÉ BUDOVY

Popis:  Požár osobního automobilu v garáži vedle domu

Jednotky: PS Židlochovice, SDH Hostěrádky – Rešov, SDH Újezd u Brna, SDH Sokolnice, KŘ HZS Jmk

 Obec: Újezd u Brna

 Ulice: 9. května        

 

Jednotka vyjela k požáru auta do Újezdu u Brna. Příjezd na místo zásahu ve stejném čase jako domácí jednotka, zjištěn požár osobního automobilu v garáži, na místě zasahovala městská policie přenosným hasicím přístrojem.

Proveden průzkum, spolupráce se zasahující JSDH Újezd u Brna, dva členové jednotky připraveni zasahovat v dýchací technice. Doutnající automobil vytlačen z garáže, spolupráce při poskytování předlékařské první pomoci, lokalizace 16:09 a likvidace požáru v 16:16. 

Počet zasahujících členů jednotky – 9. CAS 32 - T 815 – 8 km, Fiat – Ducato – 8 km. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.